    ABB Busch-Jaeger Inbouw Basiselement Schakelaar 2-Polig 16A 2000 2 Us-101 1012-0-2042
    ABB Busch-Jaeger Inbouw Basiselement Schakelaar 2-Polig 16A 2000 2 Us-101 1012-0-2042 - Afbeelding 2
    Busch-Jaeger Inbouw Schakelaar Wissel 2000-2-US-101
    2 op voorraad
    Artikelnummer: H00102 Categorieën: Basiselementen, Busch Jaeger, Schakelmateriaal
    Deel
    • Beschrijving
    • Aanvullende informatie
    Voor het schakelen van hoge belastingen.
    Nominale spanning: 250 V~
    Nominale stroom: 16 AX
    Lastart: LEDi / CFLi
    Nominaal vermogen: 200 W