    Enlite Led DownLight Unifit 30W 3000K 2200L Gat 200/230Mm IP40 niet dimbaar Incl. Driver EN-DL30/30
    Enlite Led DownLight Unifit 30W 3000K 2200L Gat 200/230Mm IP40 niet dimbaar Incl. Driver EN-DL30/30 - Afbeelding 2
    Enlite Led DownLight Unifit 30W 3000K 2200L Gat 200/230Mm IP44 niet dimbaar Incl. Driver EN-DL30/30
    Artikelnummer: B02661 Categorieën: Armaturen, Downlights Led, Inbouwverlichting
    Deel
    • Beschrijving
    • Aanvullende informatie
    Kleur
    Wit
    kleurtemperatuur
    3000K
    Merk
    Enlite
    wattage
    30W
    gatmaat
    200-210mm
    Gerelateerde producten
    • Tro- 173-095 Connector set Dim TW driver voor CCT Led Paneel 25W
      Toevoegen aan winkelwagen
    • Tro- 81023011 Led Profiel E210 End cap for profile TBP4. 1 PCS
      Toevoegen aan winkelwagen
    • Calex Lichtsnoer Led lamps (ST45) HE. 1.8W Snoer 10mtr om 436310