    Meanwell Led Driver No-Dim 24V 100W LPV-100-24 190x52x37 IP67
    Meanwell Led Driver No-Dim 24V 100W LPV-100-24 190x52x37 IP67 - Afbeelding 2
    2 op voorraad
    Artikelnummer: P80033 Categorieën: Armatuur onderdelen, Led Armaturen, Led Drivers Tag: Meanwell Led Driver No-Dim 24V 100W LPV-100-24 190x52x37 IP67
    Deel
    • Beschrijving
    Gerelateerde producten
    • Tro- 214-178 Controller RGB+TW Remote Control RF 4 Zones
      Toevoegen aan winkelwagen
    • Tro- 215-320 LED Driver CC. 350mA 4 Watt IP65 Flicker Free Dimmable
      Toevoegen aan winkelwagen
    • Scharfer Led Driver Power Supply 12V 30VA  No-dim IP67 Metal