    Puck Led Driver Triac Dim 12V 8W 80x36x23mm KVP-12008-TD
    3 op voorraad (kan nabesteld worden)
    Artikelnummer: P90443 Categorieën: Armatuur onderdelen, Led Armaturen, Led Drivers
    Deel
    • Beschrijving
    • Aanvullende informatie
    Merk
    Puck
    voltage
    12V
    wattage
    8W
    dimbaar
    dimbaar
    Gerelateerde producten
    • Tro- 215-522 Led Driver LTECH 24V 150W TD-150-24-E1M1 Dim Slimline
      Toevoegen aan winkelwagen
    • Scharfer Led Driver Power Supply 24V 45VA  No-dim IP67 Metal